דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

הטרנד החם ביותר בתחום הרכב אשר כבש את העולם, עכשיו בישראל ובאודיווה ארט, צבי שכטרמן, 26 נתניה – דיטיילינג, חידוש פנים וחוץ הרכב ברמה הגבוה ביותר, הגעה לתוצאה חדשה ולעיתים, אף יותר מוצלחת מאיך שקיבלתם את הרכב בעת קנייתו!

בעבר, דיטיילינג לרכב היה נחלתם של אנשים אמידים מאוד ברחבי העולם אשר הציגו את רכביהם היוקרתיים והמשופרים בתערוכות. כיום, דיטיילינג הפך לבר השגה עבור כל אחד ונפוץ בעיקר אצל מקפדי תחזוקת הרכבים בישראל.

תפקידו העיקרי והנפוץ של דיטיילינג הוא לחדש בצורה טובה יותר אפילו מהמקור את פנים וחוץ הרכב וזאת באמצעות ירידה לפרטים הקטנים ביותר, טכניקות ייחודיות, פוליש רב שלבי ברמה גבוה, שימוש בחומרים מובילים ואיכותיים המגנים על הרכב ושומרים עליו לאורך שנים רבות.

דיטיילינג לרכב בנתניה – באילו חלקי הרכב ניתן או מומלץ לבצע דיטיילינג?

  • פלסטיקה חיצונית ופנימית.
  • מושבי הרכב.
  • ריפודי הרכב.
  • דיפונים (צידי הדלת ברכב).
  • תקרת (גג) הרכב.
  • פנסי רכב.
  • ג'נטים.

דיטיילינג לרכב בנתניה – למי מתאים?

לכל בעל רכב, המעוניין לחדש את מראה רכבו ותחזוקתו הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית ולמעוניינים להעלות את שווי רכבם מבחינת תוספות (צביעת רכב או חידוש רכב). בנוסף, דיטיילינג לרכב נפוץ לרכבי אספנות לצורך שימורם והצגתם בתערוכות מכוניות אספנות.

דיטיילינג באודיוה ארט נתניה – מהלך העבודה

דיטיילינג באודיוה ארט נתניה מבוצע על ידי דיטיילר מוסמך ומקצועי בעל ניסיון של 7 שנים בתחום הדיטיילינג ובעל תעודות הסמכה מחברות מובילות בעולם (אחד מתוך ארבעה בישראל) אשר מבצע את הטיפול באמצעות חומרים חזקים, מובילים, מותגים בעלי שם ודבר בתחום הדיטיילינג לרכב והתוצאות? חדשניות!

טרם תחילת העבודה, יבצע הדיטיילר אבחון מקדים לרכב ולאזורים המבוקשים לטיפול דיטיילינג ויתאים בצורה מושלמת את סוג הפוליש הרב שלבי אל החלק המטופל. לאחר מכן, יבצע שטיפה יסודית של הרכב, ניקיון יסודי מאבק, שאריות חול, בוץ ולכלוך אשר נדבקו לרכב וזאת בכדי להגיע לתוצאה סופית מיטבית וארוכת טווח.

דיטיילינג לרכב בנתניה – תחזוקה שוטפת

בכל הקשור לדיטיילינג, בכדי לשמור ולתחזק את עבודת הדיטיילינג לאורך שנים רבות לרשותכם באודיוה ארט נתניה, צבי שכטרמן 26 ערכת תחזוקת דיטיילינג אשר הורכבה ממיטב החברות המובילות והמתקדמות בעולם וכוללת: שמפו, כפפה סינטטית, מגבת מיקרופייבר, נוזל הברקה, משחה לחידוש פלסטיקה וספריי ייעודי לניקוי פנים הרכב. כל הערכה מגיעה בתיק נוח לנשיאה ואחסון ברכב והסבר מפורט על שימוש נכון בכל אחד מאביזרי ערכת הדיטיילינג. (שימוש על פי הוראות התחזוקה יבטיח את שמירת עבודת הדיטיילינג ברכבכם לאורך שנים רבות ויחסוך מכם עלויות נוספות והוצאות מיותרות בעתיד). 

דיטטלינג לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הגעה או ייעוץ טלפוני ראשוני חייגו עכשיו 09-3750950

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה

כל הזכויות שמורות לאודיוה ארט | Odiva Art מוגנת על פי חוק זכויות יוצרים

האתר נבנה ע"י