ציפוי לרכב

ציפוי לרכב

מעוניינים לצפות את רכבכם בציפוי ויניל או קרבון? מחפשים חברה מקצועית ובעלת ניסיון המתמחה בהתקנת מדבקות ויניל או קרבון? חושקים בציפוי שחור מט לרכב בעל מראה יוקרתי, ייחודי ואקסקלוסיבי? רוצים להגן על רכבכם מפני פגעי מזג אוויר ומכות באמצעות ציפוי נגד שריטות לרכב שיחזיר לכם את השקט הנפשי?אתם במקום המוביל בתחום – אודיוה ארט, שכטרמן 26 נתניה מתמחים בכל סוגי הציפויים, לכל סוגי הרכבים, אינספור גוונים ואפשרויות והכול במקום אחד!

ציפוי לרכב בנתניה – אילו ציפויים לרכב קיימים באודיוה ארט?

  • ציפוי לרכב נגד שריטות.
  • ציפוי מט.
  • ציפוי שחור מט.
  • ציפוי קרבון.
  • מדבקות קרבון.
  • ציפוי ויניל .
  • מדבקות ויניל.

ציפוי לרכב בנתניה – למה דווקא באודיוה ארט?

צוות ציפוי רכב באודיוה ארט נתניה הינו צוות מיומן ומקצועי, בעל ניסיון רב בתחום ציפויי הרכב ולרשותו תעודות הסמכה בהתאם. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות, בשיטות שונות, בשילובים שונים ובגוונים אינסופיים כך שגם השמיים הם לא הגבול עבורנו בכל הקשור לציפוי רכב!

טרם ביצוע הציפוי, צוות אודיוה ארט יערוך עבורכם הדמיה מקדימה לציפוי שבו חפץ לבכם וביחד נגיע לתוצאה המיטבית לשביעות רצונכם המרבית. התקנת הציפוי איננה פשוטה ומדובר בעבודה דקדקנית וברמה גבוה ועל כן, טרם תחילת העבודה נציג לכם אינספור עבודות ציפוי אשר בוצעו באודיוה ארט מהם תוכלו להתרשם וחשוב מכך מאיכות ההתקנה והתוצאה הסופית והכה ייחודית. 

שאלות/תשובות

התשובה היא לא, הציפוי אינו פוגע ברכב או בצבעו המקורי של הרכב וחשוב מכך בכל שלב שתחפצו להסירו או להחליפו בציפוי אחר, זה אפשרי בהסרה מקצועית ופשוטה.

התשובה היא וודאי! זאת בשל העובדה שכל סוג ציפוי בו תבחרו ניתן להסרה קלה ופשוטה מבלי לפגוע ברכב או בצבעו המקורי של הרכב. כך שאם תבחרו למכור את הרכב בכל שלב תוכלו פשוט להסיר את הציפוי.

באודיוה ארט נתניה, צבי שכטרמן 26 מגוון עצום של צבעים וגוונים לציפוי הרכב. בנוסף, תוכלו לשלב על הציפוי גם מדבקות בגוונים שונים ואפילו למתג את רכבכם לצורכי פרסום. (כל זאת מבלי לפגוע ברכב).

בכל הקשור לציפוי רכב ועלויות אין מחיר אחיד וזאת באופן טבעי משתנה בהתאם לרצון הלקוח והיקף העבודה הנדרשת. לצורך הדוגמה, בעל רכב המעוניין לצפות את כל רכבו אל מול בעל רכב המעוניין להוסיף מדבקות ויניל או קרבון לרכבו לא ישלמו את אותן עלויות. בכדי לקבוע את העלויות אנו באודיוה ארט ממליצים להגיע אלינו לצבי שכטרמן 26 נתניה ולקבל הצעת מחיר מסודרת ואטרקטיבית בהתאמה מושלמת לרצונכם ולתקציב שלכם.

ציפוי לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הגעה או ייעוץ טלפוני ראשוני חייגו עכשיו 09-3750950

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה

כל הזכויות שמורות לאודיוה ארט | Odiva Art מוגנת על פי חוק זכויות יוצרים

האתר נבנה ע"י