ציפוי פלוק - ציפוי התזת בד

אחת הדרכים הנפוצות לחידוש פנים הרכב היא באמצעות ציפוי התזת בד או בשמו המקצועי והמוכר טכניקת הפלוק (Flock).

ציפוי פלוק (התזת בד) – טכניקה קלאסית בתחום שיפורי הרכב המאפשרת הפיכת משטחי פלסטיק פשוטים, שחוקים וזולים למראה לכדי משטחים קטיפתיים, בעלי מראה זמש עדין, נעימים ומפנקים למגע.

כאוהבי רכבים, כולנו רוצים רכב יוקרתי ומרשים, בעל שיפורים חיצוניים שיגרום לאנשים ברחוב ובכביש להסתכל בהשתהות יחד עם זאת בכדי להשלים את המראה הסופי והתוספות אין אנו צריכים להתעלם מחלקו הפנימי של הרכב, חלקי הפלסטיק הקרים והפשוטים למראה יכולים אף הם להפוך למשטחים מרשימים בעלי מראה קלאסי, אודיוה ארט, צבי שכטרמן 26 נתניה, מזמינים אתכם להכיר את הדבר הבא בתחום חידוש פנים הרכב – ציפוי פלוק!

בעבר, עולם שדרוגי הרכב התמקד בשיפור המראה החיצוני של הרכב וביצועיו בלבד. כיום, פנים הרכב קיבל את מקומו מבחינת שיפורים וישנן אינספור שיטות ופתרונות באמצעותם אודיוה ארט תספק עבורכם את המענה המושלם!

ציפוי פלוק התזת בד בטכניקת באודיוה ארט נתניה – איך זה עובד?

באודיוה ארט, משטחי הפלסטיק ברכב עוברים ציפוי בחומר עמיד ודביק, עליו מתבצע תהליך התזת הבד. חלקיקי הבד נצמדים היטב למשטח הפלסטיק והתוצאה? ציפוי פלוק קטיפתי, נעים למגע וחשוב מכול – עמיד לאורך שנים!

טכניקת התזת הבד בשיטת הפלוק, מתאימה למרבית משטחי הפלסטיק ברכב ומאפשרת לצפות את תא הכפפות, לוח המחוונים ואף את חלקו העליון של פנים הרכב. בנוסף, אנו ממליצים לצפות גם את הפאנלים הפנימיים של דלתות הרכב (ציפוי נפוץ, בשל הבלאי המהיר של אזורים אלו).

חידוש הרכב באודיוה ארט נתניה בטכניקת פלוק (התזת בד)

ביכולתה של טכניקת ציפוי בפלוק (התזת בד), להפוך רכב בעל פגיעות ומכות לרכב בעל מראה יוקרתי ברמת גימור גבוה וזאת באמצעות מילוי הפגמים וציפוי בטכניקת הפלוק.

צוות אודיווה ארט נתניה – מתאימים את ציפוי הפלוק לרכב שלכם בהתאמה אישית!

צוות אודיוה ארט המקצועי והמיומן שלנו בתחום הפלוק (התזת בד) מזמין אתכם לייעוץ אישי טרם תחילת העבודה וביחד, נבחר באילו אזורים או חלקים ברכב לצפות בשיטת הפלוק (לבחירתכם מבחן עצום של גוונים). 

לכל מגוון התוספות לרכב שלנו – לחצו כאן!

פלוק לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הגעה או ייעוץ טלפוני ראשוני חייגו עכשיו 09-3750950

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה

כל הזכויות שמורות לאודיוה ארט | Odiva Art מוגנת על פי חוק זכויות יוצרים

האתר נבנה ע"י