פוליש לרכב

פוליש לרכב

קניתם רכב חדש וגיליתם לאחרונה שריטות שטחיות על הצבע? יש לכם רכב ישן ואתם מעוניינים להשיב לו את מראה הצבע המקורי והמבריק שלו? אם השבתם "כן" על אחת מהשאלות – טיפול פוליש לרכב הוא הפתרון הטוב ביותר עבור רכבכם! אנו בחברת אודיוה ארט עומדים לרשותכם במגוון פתרונות חדשניים ואיכותיים אשר יחזירו לרכב שלכם את הצבע "לפנים"!

טיפול הפוליש לרכב נעשה באמצעות נוזל כימי ייעודי לרכב ותפקידו העיקרי לספק הגנה לרכב מפני לכלוך ושריטות. בעת ביצוע פוליש לרכב נעשה שימוש במעט שעווה איכותית וייחודית לרכב באמצעותה יושג מראה מבריק לאורך זמן.

פוליש לרכב בנתניה – למה צריך את זה?

במהלך השנים, נוצרים כתמי חמצון בצבע המקורי/הצבוע של הרכב. נוסף על כך, תוצאתם של פגעי מזג האוויר והסביבה אשר הרכב חשוף אליהם כגון: שמש קופחת, גשמים, שלג, ברד, צואת ציפורים ובלאי טבעי אינם פוסחים על אף רכב במדינת ישראל.

בכדי לשמור על תחזוקת הרכב וערכו אנחנו באודיוה ארט, צבי שכטרמן 26, נתניה ממליצים לבצע פוליש לרכב ולתחזקו באמצעות ערכת הפוליש למען הגנה על רכבכם לאורך שנים רבות.

פוליש לרכב או בשמו הנוסף תיקון פגמים בצבע הרכב מצריך הכנה מקצועית של הרכב טרם שלב הפוליש ועל כן, אנחנו באודיוה ארט נתניה ממליצים לכם טרם ביצוע פוליש לרכב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב ומוכח בתחום המעסיקה אנשי מקצוע אשר הוסמכו לכך ולרשותם תעודות והמלצות בהתאם ושמה לה לדגש שימוש בחומרים איכותיים, מובילים והמתקדמים ביותר.

איך זה עובד?

צבע הרכב מורכב ממספר שכבות, הסיבות והעובדות אשר צוינו בפסקה הקודמת הן שפוגעות באופן משמעותי בשכבה העליונה של הצבע. פוליש לרכב, מסיר שכבה מיקרוסקופית של צבע אשר אינה מהווה שום פגיעה או נזק לרכב ובאמצעות הסרה של שכבה דקיקה זו תוצאות הפוליש לרכב הנם משמעותיות ובתחזוקה נכונה יספקו מענה לאורך שנים רבות.

טרם ביצוע עבודת פוליש לרכב יבצע איש המקצוע עבודת הכנה מבחינת ניקוי שכבת הרכב העליונה באמצעות חומר במיועדים לטיפול מסוג זה ומסירים לכלוך, שאריות אבק אשר נדבקו לצבע וליטוש שריטות (לא עמוקות) אשר נוצרו בשכבה העליונה של הצבע.

במה שונה פוליש לרכב מווקס לרכב?

תפקידו של ווקס לרכב הוא יצירת שכבת הגנה על מצבו הקיים של הרכב ותוספת ברק. פוליש לרכב בשונה מכך מספק מענה לליטוש שריטות שטחיות אשר נוצרו על גבי השכבה העליונה של הצבע ומקנה לרכב מראה חדש ומבריק.

האם כדאי לגבות בתוספת ציפוי לרכב נגד שריטות?

התשובה היא כן, זאת מאחר וכבר השקעתם ממיטב כספכם על פוליש מתוך הבנה שהשריטות השטחיות בשכבת הצבע העליונה של הרכב, פגעי מזג האוויר, פגעי הסביבה, בלאי ותחזוקה לא נכונה של הרכב הביאו לירידת שווי הרכב ומראהו החיצוני. כעת, משביצעתם את הפוליש  אנו באודיוה ארט ממליצים לגבות בציפוי לרכב נגד שריטות וזאת בכדי להימנע משריטות עתידיות ברכב לאורך שנים רבות.

צוות אודיוה ארט נתניה המקצועי והמיומן, שם לו לדגש לדגש את השימוש בחומרים איכותיים, מתקדמים, בטיחותיים ומובילים ביותר לרכב שלכם למען שביעות רצונכם המרבי ותוצאת עבודה איכותית, מקצועית וברמת גימור גבוהה – כל זאת למען, הגנה על רכבכם לאורך שנים רבות (בתום הטיפול יינתנו הנחיות והמלצות לשמירה ותחזוקה מרבית של הרכב).

האם לא זול יותר לעשות זאת באופן עצמאי?
          

התשובה היא לא, זאת מאחר ולרוב, חומרי הפוליש הנמכרים לביצוע פוליש לרכב באופן עצמאי אינם משתווים לאיכות החומרים איתם משתמשים ועובדים בחברת אודיוה ארט. בנוסף, כל מדריך למשתמש בנושא פוליש המפרט בצורה מושלמת את תהליך הטיפול איננו מבטיח שלא תפסחו על אחד השלבים או במקביל מאחר ואינכם אנשי מקצוע המתמחים בתחום אתם עלולים ליצור נזק בלתי הפיך בשל תהליך עבודה שאינו נכון ובסופו של תהליך, תגיעו לבצע פוליש בצורה מקצועית (בתקווה שלא מדובר בנזק בלתי הפיך לרכב בשל שימוש לא נכון או חומרים זולים).

הוראות תחזוקה בסיום הטיפול

בכל הקשור לתחזוקת הרכב לאחר ביצוע פוליש לרכב, יש להתייחס ברצינות ולמלא אחר ההנחיות אותם תקבלו בתום הטיפול כל זאת לצורך, הגנה על רכבכם בצורה המקסימאלית ובנוסף, אם כבר השקעתם ממיטב כספכם על טיפול פוליש כנראה שלא תחזקתם אותו כראוי בעבר ומין הראוי שכעת יתוחזק בהתאם.

לסיכום, מתלבטים? לא בטוחים? מעוניינים בייעוץ מקדים? הצעת מחיר לפוליש לרכב? צוות אודיוה ארט נתניה, צבי שכטרמן 26 מזמינים אתכם להגיע אלינו או לקבל ייעוץ טלפוני לא מחייב ומקצועי למען הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור רכבכם בצורה המבריקה ביותר!

לאפשרויות דיטיילינג נוספות שלנו לחצו כאן!

פוליש לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הגעה או ייעוץ טלפוני ראשוני חייגו עכשיו 09-3750950

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה

כל הזכויות שמורות לאודיוה ארט | Odiva Art מוגנת על פי חוק זכויות יוצרים

האתר נבנה ע"י